Intertele S.A. - dostawca usług internetowychMonitoring i analiza skuteczności działań marketingowych

wersja do wydruku
www.intertele.pl // rozwiązania internetowe / sklepy internetowe / cechy / monitoring i analiza

Skorzystanie z naszego systemu otwiera przed Tobą możliwość poznania każdego 'źródła' zamówienia które jest związane z Internetem. Umożliwia to:

Moduł narzędzi statystycznych

Pozwala on badać zależność pomiędzy wejściami na serwis a złożonymi zamówieniami. W szczególności możliwość przeprowadzania analiz z jakiej strony internetowej, katalogu branżowego lub wyszukiwarki internetowej trafiają ludzie składający zamówienia w sklepie. W wypadku wyszukiwarek internetowych możesz się dowiedzieć jakie słowa wpisywali klienci w wyszukiwarkę internetową aby znaleźć Twój serwis i dokonać zakupu. Oprócz tego pozwala na określenie skuteczności kampanii bannerowych, mailingowych i innych.

Skorzystanie z usług Intertele S.A. daje możliwość nie tylko prowadzenia sprzedaży przez Internet, ale również uzyskania informacji jakie narzędzia marketingowe są skuteczne i w które z nich warto inwestować.

Oprócz informacji dostarczanych nam przez system istnieje również możliwość uzyskania interesujących nas informacji bezpośrednio od użytkowników. Możliwość taką daje:

Sonda internetowa

Umożliwia uzyskanie od klienta odpowiedzi na każde pytanie które chcemy mu zadać. Istnieje możliwość umieszczenia w sklepie modułu przy pomocy którego będą mogli Państwo definiować pytania do sondy. (np. skąd klient dowiedział się o naszych usługach)