Intertele S.A. - dostawca usług internetowychNarzędzia marketingu interaktywnego

wersja do wydruku
www.intertele.pl // rozwiązania internetowe / sklepy internetowe / cechy / narzędzia marketingu interaktywnego

W tworzonych przez nas rozwiązaniach stosujemy często, w zależności od charakteru sklepu różne narzędzia marketingu interaktywnego.


przykład implementacji sprzedaży wiązanej

Promocje i obniżki cenowe

Wyróżnienie w sklepie produktów objętych promocjami i obniżkami cen.

Sprzedaż wiązana

Możliwość definiowania produktów powiązanych i zniżek obowiązujących przy zakupie takich produktów.

  • Przykład 1: Przy zakupie aparatu fotograficznego klient uzyskuje 20% zniżki na statyw.
  • Przykład 2: Przy zakupie komputera klient otrzymuje program komputerowy za darmo.

moduł negocjacji cen

Negocjacja cen

Umożliwia klientom prowadzenie negocjacji cen. Możliwość prowadzenia negocjacji można obwarować jakimiś warunkami - na przykład zarejestrowaniem się w sklepie, lub podaniem w uzasadnieniu miejsca gdzie się znalazło produkt w niższej cenie.

Lista subskrybcyjna

Mechanizm umożliwiający rozsyłanie klientom wiadomości pocztą elektroniczną. Ułatwia komunikację z klientami, promocję marki firmy i sklepu.

Programy lojalnościowe

Wszelkiego rodzaju rozwiązania służące budowaniu lojalności grupy klienckiej. Zniżki, konkursy, punkty i nagrody dla stałych klientów.

Programy partnerskie

Istnieje możliwość zawarcia w systemie sprzedażowym modułu obsługującego rozliczenia z Serwisami Partnerskimi - na przykład poprzez wypłacanie prowizji od zamówień, które zostały złożone dzięki serwisowi partnerskiemu. Serwisy partnerskie są to najczęściej serwisy o tematyce związanej z branżą sklepu, posiadające dużą odwiedzalność, na których umieszczona jest reklama Twojego sklepu. Moduł obsługujący program partnerski kontroluje wejścia z serwisu partnerskiego i w wypadku, gdy klient wchodzący z takiego serwisu złoży zamówienie nalicza odpowiednią prowizję od zamówienia.