Intertele S.A. - dostawca usług internetowychNasze Realizacje

 

Nasze dotychczasowe realizacje - sklepy internetowe


PERMAN
PERMAN

Firma Perman jest jednym z największych niezależnych dystrybutorów materiałów charakteryzatorskich i perukarskich w Polsce. Dzięki niezależności i brakowi powiązań korporacyjnych dostarcza wszystko to, co najlepsze zostało wyprodukowane na świecie dla potrzeb profesjonalnych.

BOYCOTT
BOYCOTT

Marka Boycott powstała w 2005 roku z potrzeby tworzenia z pasją. Naszym celem jest nieustanne dążenie do doskonałości, stawiamy na rozwój proponując klientom coraz szerszy asortyment. Zapraszamy!

TANIE-BRANIE
TANIE-BRANIE

Od pażdziernika 2005 roku firma TANIE-BRANIE siedzibą w Kraczkowej k\Rzeszowa na Podkarpaciu w swej ofercie prezentuje szeroką gamę przedmiotów, które uważa za szczególnie piękne, dekoracyjne, praktyczne i doskonale wykonane.

ARTIKON
ARTIKON

Księgarnia Artikon mieszcząca się w Rzeszowie oferuje podręczniki szkolne i akademickie, poradniki, przewodniki, słowniki, a także beletrystykę - każdy znajdzie tu coś dla siebie - zapraszamy!

MATREX
MATREX

Jako największa na Podkarpaciu hurtownia bielizny nocnej i odzieży, Matrex oferuje klientom największy wybór towaru, zarówno producentów krajowych jak i zagranicznych.