Intertele S.A. - dostawca usług internetowychDostęp Abonamentowy

wersja do wydruku
www.intertele.pl // telekomunikacja / dostęp abonamentowy
UWAGA: usługa dostępna tylko w strefie numeracyjnej 0-17.

Konto FAMILY

Posiadanie konta FAMILY pozwala abonentowi na łączenie (logowanie się) z Internetem za pośrednictwem modemów dostępowych Intertele S.A. Logowanie jest możliwe zarówno za pomocą przydzielonego loginu i hasła jak i anonimowo: używając loginu ppp i hasła ppp. Fakt zalogowania się do Internetu przez modemy Intertele S.A. pozwala na skorzystanie z kilku usług dodatkowych (serwer News, skrypt File2Mail).

Konta FAMILY posiada skrzynkę poczty elektronicznej, o objętości 20 MB, w domenie intertele.pl lub w domenie klienta (pod warunkiem, że klient wykupił własną domenę).

Konto FULL

Posiadanie konta FULL pozwala abonentowi na łączenie (logowanie się) z Internetem za pośrednictwem modemów dostępowych Intertele S.A.. Logowanie jest możliwe zarówno za pomocą przydzielonego loginu i hasła jak i anonimowo: używając loginu ppp i hasła ppp. Fakt zalogowania się do Internetu przez modemy Intertele S.A. pozwala na skorzystanie z kilku usług dodatkowych (serwer News, skrypt File2Mail).

Konto FULL posiada skrzynkę pocztowy elektronicznej, nieograniczoną objętościowo, w domenie intertele.pl lub w domenie klienta (pod warunkiem, że klient wykupił własną domenę).

Charakter usług może powodować okresowe błędy w ich użytkowaniu, spowodowane specyficznymi warunkami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.

Typ kontaInstalacja nettoAbonament miesięczny nettoAbonament kwartalny nettoAbonament roczny netto
Konto Family20,00 zł23,00 zł60,00 zł200,00 zł
Konto Full20,00 zł69,00 zł-450,00 zł